• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
КОМПАНІЯ
0
%
РУМУНСЬКИМ

спеціалізується на виробництві й розробці повних покрівельних систем

ЗАСНОВАНИЙ В
0
В БРАШОВ

Завод компанії BILKA розташовано в місті Брашов і був заснований в 2007 році.

ПЛОЩУ
0
k
СКЛАДСЬКІ

Зараз виробничі й складські приміщення займають площу 140.000 кв.

БІЛЬШЕ
0
k
ПОКРИТТЯМ

За 13 років своєї діяльності компанія BILKA забезпечила покрівельним покриттям більше 337 000 будинків.

Компанія GOOD-ROOF, спеціалізується на виробництві й розробці покрівельних та огороджувальних конструкцій (металочерепиця, профнастил, водостічні системи й аксесуари) для житлових і промислових споруд. GOOD-ROOF займає перші позиції серед українських виробників покрівлі. За 3 років своєї діяльності компанія GOOD-ROOF забезпечила багато клієнтів якісними покрівельними матеріалами.
Завод компанії GOOD-ROOF розташовано в місті Київ був заснований в 2017 році. Зараз виробничі й складські приміщення займають площу 10.000 кв.м.

Компанія GOOD ROOF спеціалізується на виробництві та реалізації покрівельних та огороджувальних конструкцій (металочерепиця, профнастил, фасадні матеріали, водостічні системи та аксесуари) для житлових і промислових споруд. Від початку існування компанія орієнтована на поставки якісної продукції для широкого кола споживачів. Виробництво компанії розташовано у м. Київ. Виробничі лінії компанії втілюють новітні технології європейського рівня. Завдяки особливій увазі до потреб замовників, та постійному розвитку ринкової пропозиції, досягаються високі показники діяльності компанії GOOD ROOF. Ефективна взаємодія з персоналом, автоматизація систем управління, а також відповідальний підхід до вибору сировини – є запорукою бездоганної якості продукції і швидкості виробництва.

Ефективна командна робота та глибоке знання потреб споживачів – запорука успіху Компанії

Мапа постачання сировини good roof

Постачальники сировини

Історія

2019

Наша команда зростає і налічує вже 500 співробітників. Покрівельні панелі Bilka завойовують все більше визнання на зарубіжних ринках. Bilka як і раніше є найбільшим виробником покрівельних систем у Східній Європі.

2018

Започаткований в 2017 р. інвестиційний план спрямований на розвиток нашого промислового дивізіону. Реконструкція платформи починається з процедури закупівлі виробничого обладнання, необхідного для виробництва ізоляційних панелей і промислового профнастилу. Відкривається нова штаб-квартира BILKA Сібіу.

2017

Випускається нова обробка GrandeMat, кращий продукт з гарантією 30 років. Відкривається нова штаб-квартира BILKA Клуж площею 1800 кв.м. Bilka придбала платформу Hidromecanica 2 і почала реалізацію інвестиційного плану на суму 20 мільйонів євро, розрахованого на період 2017-2020 рр.

2016

Компанія BILKA вводить у свій асортимент нову модель покрівельної металочерепиці BILKA ROMANIC.

Компанія зростає и вже нараховує 220 співробітників.

2015

Запущено виробництво двох нових моделей металочерепиці BILKA IBERIC та GOTIC.

Здійснено закупівлю та установлення 8 нових виробничих ліній для покрівельної металочерепиці, покрівельних аксесуарів и елементів водостічної системи.

Введено до експлуатації нову виробничну лінію для покрівельної металочерепиці BALCANIC.

До кінця року було випущено і продано більше 5,5 млн. кв.м покрівельної металочерепиці.

Оздоблення QUARTZ представлено у 4 відтінках кольорів.

2014

Прийнятий інвестиційний план й придбано нерухомі активи компанії Romlag у Брашові. Площі для виробництва, зберігання й офісних приміщень досягають 45 000 квадратних метрів. Урочисто відкриті дві нові виробничі лінії металочерепиці CLASIC, які збільшили виробничу потужність на 60%. Зміцнення своїх позицій лідера і закінчення року з більш 4 мільйонами квадратних метрів виробленої й реалізованої металевої покрівлі.

2013

У квітні BILKA переносить свою діяльність на виробничі площі 17 500 кв. м. і в офісні приміщення 1000 кв. м. Компанія перевищує свій власний рекорд і закінчує рік з 3,2 мільйонами квадратних метрів виробленої й реалізованої металевої покрівлі.

2012

BILKA atinge recordul de 2,256,448mp de țiglă metalică vândută. În același an compania introduce în portofoliul său un nou produs: Retro Panel. Este anul în care exportul către țările din vestul Europei a devenit semnificativ.

2011

Починається виробництво металочерепиці Balcanic і металочерепиці в 21 кольорі і це найширша гама кольорів серед виробників у Румунії. Компанія завершує рік із вражаючими результатами: торговельний обіг склав 46,5 мільйони лей і понад 8000 будинків з покрівельним покриттям.

2010

Починається експорт у країни ЄС і країни колишнього СРСР. Розбудовується парк автомобілів.

2009

Придбання й уведення в дію першої лінії для виробництва профнастила.

2008

Компанія придбає першу лінію з виробництва металочерепиці й аксесуарів для покрівлі. Розміщений у місті Брашов, на той момент завод займав площу в 4 500 квадратних метрів. Єдиним виробом в асортименті була металочерепиця CLASIC у 8 кольорах.

2007

Рік заснування компанії BILKA Steel, яка починає діяти як дистриб’ютор металочерепиці.

Виробництво

Продукція виготовляється на замовлення, тому довжина продукції залежить від потреб клієнта.
GOOD_ROOF безкоштовно надає схему розкладки аркушів покрівельного матеріалу, на підставі наданих замовником креслень. Допомагає у виборі найбільш підходящого типу покриття та елементів обробки.

Гарантія

Якість кінцевого продукту залежить у першу чергу від використовуваних матеріалів і вимагає особливої ретельності при виборі цих матеріалів. На виготовленні нашою компанією покрівельні матеріали GOOD ROOF надає гарантію до 20 років на незмінність кольору й відсутність корозії (тільки на метал виробництва EU).

Структура листової сталі з полімерним покриттям:

  • – Кольорове захисне покриття
  • – Шар грунту
  • – Шар пасивації
  • – Антикорозійне покриття – цинк (Zn)
  • – Сталевий лист
Корзина