• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Промислові Проекти / Касетний профіль

Касетний профіль

Внутрішня стінова касета (ВСК) застосовується в каркасному будівництві і є основним елементом поетапної зборки «сендвіча». Внутрішня частина касети має привабливий вигляд, а зовнішня обшивається «профнастилом».

Конструктивно, внутрішні стінові касети представляють собою симбіоз внутрішньої обшивки і ригеля системи для монтажу зовнішніх елементів фасаду будівлі, що будується. Виробництво має на увазі використання сталі з полімерним покриттям товщиною до 1-го мм, тому безперечною перевагою внутрішніх стінових касет є висока міцність і функціональність.

Завдяки своїй високій несучій здатності, ТСК також застосовуються і для монтажу покрівлі. Принцип монтажу практично той же, що і при фасадних роботах, причому можливий монтаж як рулонної так і металевої покрівлі.

Монтаж швидкомонтованих будинків, що використовує внутрішні стінові касети економічно більш вигідний в порівнянні з традиційним монтажем за типом набірного сендвіча, при цьому нічим не поступаючись своїми можливостями. Монтаж касети, теплоізоляційного матеріалу, гідроізоляції та фасадної обшивки набагато простіше і швидше, а одержувані характеристики по несучої здатності і огнеупорності значно вище.

Наша компанія налагодила виготовлення стінових касет на рівні промислових масштабів. Ми пропонуємо продукцію, ширина якої становить 500 або 600 мм., Висота – 110 – 165 мм., А товщина варіюється від 0.6 до 1.0 мм. Також індивідуально підбирається довжина панелі – ми готові запропонувати виробництво панелей довжиною від 1,0 м. До 12,0 м. Важливо відзначити, що ми виготовляємо стінові касети практично в будь-якій кольоровій гамі.

Технічний опис

Пропонуються в трьох варіантах касет, що відрізняються глибиною, 110 мм, – 165 мм
 – товщина касет складає від 0,60 до 1,00 мм залежно від вимог будівельного підрядника
 – стандартна ширина касет складає 600 мм
 – довжина касет складає від 1,5 до 12,5 м залежно від цільового призначення
Пропонуються в широкій колірній гамі

Переваги

 – мала власна вага й висока несуча здатність
 – високий рівень герметичності
 – система з’єднання запобігає збору води між профілями
 – простий і швидкий монтаж, що означає менше часу на складання й більш низька вартість
 – стійкість до механічних ушкоджень стін

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина