• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Житлові Проекти / Мансарднi вiкна

Мансарднi вiкна

В сучасній житловій будівлі господарі прагнуть раціонально використовувати кожен квадратний метр оселі. Горище приватного будинку, в залежності від конфігурації даху та конструктивних особливостей будівлі, може мати досить великий об’єм. Останні тенденції архітектури приватних садиб та будинків одностайно свідчать про популярність горища в якості житлового приміщення.

При будівництві або реконструкції будинку з горищем зробити на ньому житлові кімнати буде вдалим рішенням. Переваг такого кроку декілька:

  • – збільшується житлова площа будинку;
  • – звільнюються інші приміщення;
  • – в будинку з комфортом може розміститись більше людей, що актуально, коли, наприклад, підростають діти.

У чому полягають особливості мансардних вікон

Мансардне приміщення має свої особливості при будівництві та подальшому облаштуванні і вікна займають у ньому одне з головних місць. Мансардні вікна є обов’язковим елементом даху, якщо горище буде використовуватись для робочого приміщення чи кімнати для відпочинку.

Якщо порівнювати мансардні вікна із звичайними фасадними, то вони мають деякі переваги:

  • – мансардні вікна забезпечують краще проникнення сонячного світла — в середньому на 30-50% більше, в залежності від розташування будинку та його даху;
  • – мансардні вікна надають будинку особливого, вишуканого вигляду і вигідно доповнюють інші архітектурні елементи даху;
  • – мансардні вікна можуть слугувати в якості пожежного чи аварійного виходу із будинку, а також додатковим вентиляційним отвором, в тому числі для виводу диму в разі виникнення пожежі.

До мансардних вікон висуваються особливі вимоги по якості, надійності та захисту від впливу опадів та ультрафіолетового проміння. Більшість виробників високоякісних мансардних вікон обробляють поверхню скла захисним покриттям, що запобігає проникненню інфрачервоного випромінення. Надлишкова кількість випромінення може впливати на вологість повітря та температуру у мансардному приміщенні.

Окрім впливу сонячного світла, мансардні вікна мають надійно захищати від опадів та вологи. Оскільки вони розташовані під горизонтальним кутом, це сприяє більшому попаданню на них опадів чи вологи. Якісні мансардні вікна від виробника, що спеціалізується на таких рішеннях, окрім спеціального профілю мають додаткові гумові чи каучукові ущільнювачі. Вони дозволяють повністю виключити попадання вологи навіть при сильному дощі чи ураганному вітрі.

Як визначити розмір та кількість мансардних вікон?

Розрахунок габаритів кожного мансардного вікна та їх загальна кількість є суто індивідуальною задачею. Тут немає одностайних рекомендацій чи вимог. Велике значення має внутрішнє оздоблення та інтер’єр приміщення і особисті побажання господаря. Якщо приміщення має бути світлим та візуально просторим — кількість та розмір вікон має бути більшим. В разі, якщо мансардне вікно буде слугувати лише в якості додаткової вентиляції нежитлового приміщення, то їх може бути декілька або навіть одне.

Отримати консультацію з питань придбання та установки мансардних вікон ви можете в головному офісі компанії GOOD ROOF або в представництвах дилерської мережі компанії в Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Чернівцях, Києві та інших містах.

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина