• Житлові проекти
 • Промислові проекти
 • Житлові проекти
 • Промислові проекти
Fakro
/ Житлові Проекти / Мансарднi вiкна / Fakro

Fakro

Мансардні вікна виробництва компанії FAKRO – другі за популярністю в усьому світі. Польський виробник мансардних вікон та супутніх товарів FAKRO працює на ринку понад 25 років і постачає власну продукцію в країни Європи, Америки та Азії.

Передусім, продукція FAKRO відома завдяки використанню надсучасного обладнання на майже безвідходному їх виробництві. Переважно, компанія виготовляє вікна із високоякісної деревини, однак останнім часом в асортименті продукції доступні металеві і пластикові мансардні вікна різної конфігурації.

Мансардні вікна повинні забезпечувати не лише простоту використання, але й стиль, функціональність та безпеку. І FAKRO”‘ Конструкція вікна продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітрям без зайвих втрат тепла. Впровадження інноваційних рішень для досягнення потреб сприяло тому, що дахові вікна FAKRO стали промисловим стандартом.

У чому основні переваги вікон FAKRO?

Компанія FAKRO пропонує споживачам не тільки якісні мансардні віконні системи, але і широкий вибір дахових сходів, в тому числі складних, та паро- і гідроізоляційні матеріали для будинків.

Турботу компанії про навколишнє середовище повністю підтверджує технологічний процес виробництва вікон та інших матеріалів. Заготівля деревини для віконних рам відбувається з одночасною висадкою нових дерев. Виробництво та обробка пластикових елементів майбутніх вікон відбувається лише з використанням повністю екологічних технологій з нульовим негативним впливом на довкілля.

До унікальних конкурентних переваг мансардних віконних систем FAKRO варто віднести:

 • – весь модельний ряд вікон оснащений загартованими скло-пакетами, котрі мають підвищену стійкість до механічного впливу. У випадку пошкодження, уламки скла не будуть випадати з рами завдяки спеціальній плівці;
 • – для виготовлення дерев’яних вікон використовується лише якісна сировина.
  Деревину додатково оброблюють антисептичними засобами та матеріалами, що підвищують її корозійну стійкість та водонепроникність;
 • – кожне вікно має вентиляційний клапан V40P, запатентований компанією-виробником.
  Він забезпечує проникнення повітря зі швидкістю до 48 кубометрів на годину через одне вікно. При цьому теплові втрати знаходяться на мінімальному рівні;
 • – спеціальна віконна рама TGI мінімізує фізичні контакти конструктивних елементів вікна з тим, щоб на внутрішній поверхні не з’являвся конденсат та іній;
 • – універсальна система кріплення та монтажу дозволяє встановлювати вікна на рамі або обрешітці.

Обертальне

Популярна конструкція вікон з завісами посередині висоти вікна. Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. Ручка має два положення для мікропровітрювання. Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180°. Можливість встановлення електроуправління. Діапазон монтажу 15-90°.

Суперенергозберігаюче обертальне

Спеціальні дахові вікна, призначені для енергозберігаючого і пасивного будівництва. Склопакет розміщений в спеціально запроектованій рамі. Профілі рами значно ширші, порівняно зі стандартним вікном. У вікні використовується 5 ущільнювачів. Така конструкція мінімізує явище містків холоду і гарантує кращу термоізоляцію вікон. Вікна відчиняються обертальним способом, завіси розміщені вище половини висоти вікна. Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. Соснова деревина найвищої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиском в вакуумній камері. Деревина покрита 2 шарами екологічного прозорого акрилового лаку. Система topSafe, підвищена стійкість від вламання. Діапазон монтажу 15-70°

Відхильно-обертальне preSelect

Дахове вікно нового покоління з двома функціями відчинення: відхильна (відчинення по верхній осі) та обертальна (відчинення по середній осі). Відокремлені одна від одної функції відчинення гарантують стійкість і збільшують безпеку експлуатації. Функція відхиляння в діапазоні 0-35° дає можливість зручно підійти до відчиненого вікна, що збільшує корисний простір приміщення, а також гарантує необмежений вигляд назовні. Обертальна функція до 180° використовується для миття зовнішнього скла чи користування маркізою. Спосіб відчинення міняється завдяки перемикачу preSelect, який розміщений посередині в боковій частині коробки. Перемикач стає доступним при відчиненні рами. В стандартній пропозиції з енергозберігаючим склопакетом U3. Підвищена стійкість до вламання - система topSafe. Діапазон монтажу 15-55°.

Вікно-балкон Galeria

Новаторське велике дахове вікно, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня - відхильно вперед по нижній осі, дозволяючи опинитися "назовні". Рама при відхиленні на кут 0-45° підтримується інноваційним допоміжним механізмом, який дозволяє залишити відчинену раму в будь-якій позиції в цьому діапазоні. Автоматична вентиляційна щілина V40P. Як верхня, так і нижня рами обладнані безпечним склопакетом Р2. Соснова деревина найвищої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиском в вакуумній камері. Деревина покрита 2 шарами екологічного прозорого акрилового лаку. Система topSafe, підвищена стійкість від вламання. Діапазон монтажу 40-55°.

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина