• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
Velux
/ Житлові Проекти / Мансарднi вiкна / Velux

Velux

Мансардні вікна данської компанії VELUX можна зустріти в будинках по всьому світі. І це не дивно, адже досвід роботи VELUX на ринку становить понад 75 років. Варто відзначити і той факт, що саме засновником компанії, Віллумом Канном Расмуссеном і було винайдено та спроектовано мансардне вікно. З тих пір винахід Расмуссена поширився далеко за межі Данії.

На основі досвіду та власних інноваційних розробок компанія VELUX постійно вдосконалює конструкцію мансардного вікна для його унікального функціонування та безперечної якості, забезпечує доступні й привабливі ціни. VELUX® Мансардні вікна VELUX- це якість, в якій ви впевнені. Конструкція мансардних вікон VELUX спроектована таким чином, щоб витримати будь-які погодні умови.

Про компанію VELUX

Перше мансардне вікно було встановлено в Данії в одній із місцевих шкіл. Роботу виконував винахідник і майбутній засновник міжнародної корпорації VELUX Віллум Канн Расмуссен. Розробляючи назву для власної компанії йому вдалося органічно поєднати в одному слові головні риси мансардних вікон та їх ключові властивості — вентиляцію та доступ повітря (“VE” – похідне від слова “вентиляція”) і здатність пропускати велику кількість сонячного світла (“LUX” – світло).

Сьогодні виробничі потужності компанії розташовані у понад 11 країнах світу, включаючи Україну. Штаб-квартира компанії знаходиться в Данії (місто Хорсхольм). Загальна кількість працівників компанії становить понад 10 000 чоловік.

Продукція VELUX

Можна виготовляти продукцію, котра по своїм якостям буде відповідати певним вимогам, а можна виробляти товари, котрі будуть завдавати вектор розвитку індустрії в цілому і давати покупцям навіть більше, ніж вони очікували. Останній варіант і вибирає компанія VELUX. Серед переваг вікон її виробництва слід відзначити:

  • – особливості конструкції вікна та рами дозволяють встановлювати кріплення та ручки з будь-якого боку;
  • – в віконній рамі передбачена система вентиляції, котра працює навіть при повністю закритому вікні;
  • – в вікнах VELUX застосовуються знімні фільтри, котрі можна мити та використовувати повторно;
  • – вікна витримують високі навантаження при снігових та дощових опадах;
  • – конструктивні особливості монтажного комплекту вікон VELUX мінімізують можливість неправильної їх установки;
  • – всі з’єднання надійно герметизуються та закріплюються;
  • – при виготовленні вікон застосовується технологія, що запобігає виникненню уламків при їх розбитті.

Оптіма

Вікно GZR 3050 ( В) з верхньою або з нижньою ручкою відкривання. Загартоване скло, два контури ущільнення, вбудована вентиляція з фільтром. Вікно обладнане системою Pick&Click®, яка дозволяє легко та швидко встановити фірмові штори VELUX.

Стандарт

Вікно GZL 1051 ( В) з відкриванням по центральній осі має інтегровану вентиляційну систему, стійке до будь яких погодних умов, має систему термоізоляції ThermoTechnologyTM.

Стандарт плюс

Вікна Стандарт Плюс мають усі функціональні характеристики лінії Стандарт, до цього ж мають винятково доступний двокамерний склопакет, завдяки якому Ваш дім завжди буде теплим і тихим.

Преміум

Мансардні вікна VELUX INTEGRA® та VELUX SOLAR з вбудованим електромотором комплектується сенсорним пультом. З його допомогою ви може те керувати вікном і аксесуарами. А вбудований датчик дощу автоматично закриє вікно при перших краплях.

Зенітні вікна

Зенітні вікна VELUX дозволяють додати природного світла у житлові приміщення під плоским дахом. Вікна CVP з електроприводом комплекту ються пультом і вбудованим датчиком дощу. Глухі зенітні вікна CFP не відчиняються і призначені для освітлення приміщень, в яких є інші джерела вентиляції.

Виходи на дах

Рішення для обслуговування та peмонту покрівлі, а також для вентиляції та освітлення неопалюваних приміщень під дахом. Стулка фіксується в трьох положеннях для провітрювання. VLT 1 ООО має фіксатор стулки у відкритому положенні.

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина