• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Житлові Проекти /  Металочерепиця / Premium Roof

Premium Roof

Серед представленої в асортименті продукції компанії “GOOD ROOF”, металочерепиця “PREMIUM-ROOF” є однією з найбільш популярних. Цьому в значній мірі сприяють її сучасний дизайн. Її в більшості використовують на дахах з великими площинами. Привабливий зовнішній вигляд металочерепиці “PREMIUM-ROOF” вигідно виділяє її на фоні іншої продукції. Висота хвилі становить 45 мм. Це надае покрівлі виразності та обєму. Такий дах вирізняється з поміж інших навіть за кілька сот метрів. Ще одніє важливою перевагою данного профілю металочерепиці є її симетричність. Тому монтаж металлочерепиці ГРАНДА може виконуватись як з ліва так і з права. При виборі данного виду профілювання на дахах з великою кількістю площин ви отримуєте значно меншу кількість відходів. Ціна металочерепиці цего виду в середньому вища на 5-10 % від інших профілювань.
Купити металочерепицю від виробника “GOOD ROOF” ви можете в наших фірмових магазинах, або оформивши замовлення через сайт. Спеціалісти компанії при необхідності нададуть вичерпну консультаційну підтримку з питань вибору металочерепиці, її характеристик, цінової політики та особливостей застосування при будівельних роботах.
При потребі, доставка металочерепиці можлива безпосередньо на будівельний майданчик. Мережа представництв компанії “GOOD ROOF” дозволяє купити металочерепицю в Хмельницькому, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Чернівцях, Житомирі, Києві та інших населених пунктах.

Металочерепиця “PREMIUM-ROOF” є однією з найбільш популярних. Її, переважно, використовують на покрівлях з великою площею. Привабливий зовнішній вигляд металочерепиці вигідно вирізняє її на фоні інших продуктів. Важливою перевагою даного профілю металочерепиці приховане кріплення «Z-Lock», що дозволяє уникнути наскрізних отворів. Монтаж без порушення герметичності покрівлі, підвищенна стійкість до корозії металу. Ще одна з переваг металочерепиці “PREMIUMROOF” – це 3D зріз кромки, завдяки якому стики стають непомітними.

Технічні характеристики

  • – Ширина загальна – 111 6 мм
  • – Ширина корисна – 1 ООО мм
  • – Крок хвилі – 350 мм
  • – Висота штампування – 20/2 7 /33 мм
  • – Висота хвилі – 65 мм
  • – Товщина матеріалу – 0,45 – 0,50 мм
  • – Довжина мін./макс. – 450 – 6000 мм

Палітра кольорів

Склад матеріалів – система нанесення шарів:

Глянсовий

1 захисна плівка із ПВХ: товщина 50–200 мкм (наноситься за замовленням)

2 поверхневий лак: поліестер (PE) 25 мкм

3 основний шар: поліестер (PE) min. 5 мкм

4 8 шар пасивації

5 7 цинковий шар 225 – 275 г/м²

6 сталевий лист

9 основний шар: поліестер (PE) мін. 7 мкм

10 протиконденсатний шар (наноситься за замовленням)

Матовий

1 захисна плівка із ПВХ: товщина 50–200 мкм (наноситься за замовленням)

2 поверхневий лак: поліестер (PE) 35 мкм

3 основний шар: поліестер (PE) min. 5 мкм

4 8 шар пасивації

5 7 цинковий шар 225 – 275 г/м²

6 сталевий лист

9 основний шар: поліестер (PE) мін. 7 мкм

10 протиконденсатний шар (наноситься за замовленням)

Корзина