• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Житлові Проекти / Покрівельні аксесуари / Допоміжні аксесуари

На додаток до стандартних виробів для покрівлі BILKA також пропонує своїм клієнтам допоміжні вироби, які допоможуть їм досягти високоякісного монтажу. Повністю укомплектована і довговічна покрівля включає в себе, крім необхідних базових елементів, таких як металочерепиця та водостічна система, вторинні елементи, які доповнюють і забезпечують довговічність монтажу.

1. ВЕНТИЛЯЦІЙНА СТРІЧКА ЗВИСУ

Вентиляційна стрічка звису спроектована таким чином, щоб забезпечити доступ повітря для вентиляції, а також запобігти доступу птахів або великих комах під покрівлю. Вона встановлюється уздовж лінії звису.

Технічні характеристики:

Ширина: 100 мм
Колір: коричневий

2. СТРІЧКА ВІД ПТАХІВ

Цей виріб використовується для запобігання гніздуванню птахів, усуваючи таким чином ризик корозії на різних поверхнях покрівлі, а також ризик зараження різними паразитами.

Технічні характеристики:

Підкладка з полікарбонату
Довжина: 345 мм

3. ЖОРСТКА СТРІЧКА

Паропроникна жорстка стрічка, що складається з двох гофрованих алюмінієвих стрічок, з’єднаних геотекстильного тканиною високої міцності. Бутилові клейкі стрічки, прокладені по всій довжині жорстких сторін виробу, призначені для забезпечення міцного кріплення. Інші властивості: забезпечує ефективну вентиляцію даху; запобігає потраплянню опадів і птахів/шкідників під покрівлю; гофрована поверхня і клейка стрічка забезпечують легкий монтаж на будь-який тип покрівлі.

Технічні характеристики:

Колір: мідно-коричневий (RAL 8004),
шоколадно-коричневий (RAL 8017), чорний темний (RAL 9005)
Довжина: 5000 мм
Вимоги на погонний метр: 1 рулон / 5 пог.м
Ширина: 310 мм

4. УНІВЕРСАЛЬНА СТРІЧКА ДЛЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ

Наноситься на карнизні розжолобки й під гребенем. Виконує функцію герметизації.

5. КОНИК ЗВИСУ

Коник звису встановлюється під покрівлею, уздовж лінії звису, для забезпечення вентиляції покрівлі, а також для захисту від птахів і великих комах. Виріб розміщується по внутрішньому контуру черепиці і кріпиться за допомогою гвинтів або цвяхів.

Технічні характеристики:

Довжина: 1 м
Колір: коричневий

6. ВЕНТИЛЯЦІЙНИЙ КОНИК З ВЕНТИЛЯЦІЄЮ

Вентиляційний коник з вентиляцією спроектований таким чином, щоб забезпечити доступ повітря для вентиляції, а також запобігти доступу птахів або великих комах під покрівлю. Він встановлюється уздовж лінії звису, по внутрішньому контуру черепиці.

Технічні характеристики:

Довжина: 1 м
Колір: коричневий

7. БІТУМНА СТРІЧКА

Гнучка самоклейка ізоляційна стрічка рекомендується для гідроізоляції й вологозахисту.

7,5 см x 10 м
10 см x 10 м
15 см x 10 м
30 см x 10 м

8. ЛЕНТА БУТИЛОВАЯ

Гнучка самоклейка ізоляційна стрічка рекомендується для гідроізоляції й вологозахисту.

9. ГЕРМЕТИЗУЮЧА МАСТИКА PREMIUM

В якості покрівельного герметика GOOD ROOF пропонує силікон premium, Hybrid Polymer, який допомагає металочерепиці витримувати погодні умови, яким вона піддається. Силіконовий герметик також використовується для ущільнення водостічної системи.

10. ГЕРМЕТИЗУЮЧА МАСТИКА УНІВЕРСАЛЬНИЙ

В якості покрівельного герметика BILKA пропонує силікон, який допомагає металочерепиці витримувати погодні умови, яким вона піддається. Силіконовий герметик також використовується для ущільнення водостічної системи.

11. ФІКСОВАНИЙ ЗАТИСК

Затиски для складеного листового металу.

12. РУХЛИВИЙ ЗАТИСК

Затиски для складеного листового металу.

13. РЕТУШНИЙ СПРЕЙ

Це допоміжний виріб, який можна використовувати на ділянках, де листовий метал був порізаний або подряпаний, щоб зберігти рівномірний відтінок черепиці. Це фарба для ретушування, доступна у відтінках, що продаються компанією GOOD ROOF.

14. ПЛІВКА З ВЕНТИЛЬОВАНИМ КИЛИМОМ

Використовується для монтажу складеного листового металу і покрівлі Retro Panel. Це антиконденсатна плівка, яка знижує рівень шуму і одночасно забезпечує вентиляцію покрівлі.

15. ВЕНТИЛЬОВАНИЙ КИЛИМ

Використовується для монтажу складеного листового металу і покрівлі Retro Panel. Розділовий шар між плівкою і покрівлею призначений для зниження шуму і забезпечення вентиляції.

16. ДАХОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР

Комплектні системи вентиляції даху з профільованим нахлистом. У комплект входить вентилятор, профільований перехідник з бутиловою ущільнювальною стрічкою і гвинти, що відповідають за кольором системі вентиляції.

Доступно для всіх моделей покрівлі Bilka в таких кольорах: RAL 3009, RAL 8017, RAL 9005.

“Високі виробничі показники діяльності компанії GOOD-ROOF досягаються завдяки особливій увазі до потреб замовників та спрямованій на розвиток товарів і послуг”

Компанія GOOD-ROOF, спеціалізується на виробництві й розробці покрівельних та огороджувальних конструкцій (металочерепиця, профнастил, водостічні системи й аксесуари) для житлових і промислових споруд

Корзина