• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Промислові Проекти / Профілі C і Z

Профілі C і Z

Наша компанія весь час розширює асортимент продукції, що виготовляється, тепер ми вам пропонуємо холоднокатані гнуті профілі C, Z, C +, Z +, а також Сигма. Ви зможете вибрати матеріал, який має важливі для вас характеристики. У будівництві оцинковані холоднокатані профілі використовуються при спорудженні складів, торгових об’єктів, швидкомонтованих будівель і ангарів. Матеріал затребуваний при реконструкції різних окремих елементів будівлі. Будівля може бути будь-якої складності.

Вся лінія профілів виготовляється на найсучаснішій лінійці прокату з високоякісної сталі (оцинкованої). Лінія сама повністю автоматизована, і це дозволяє виробляти все за індивідуальними розмірами (від одного до шести метрів).

Найголовнішими перевагами використання холоднокатаних оцинкованих профілів нашого виробництва є: висока пожежна безпека і надійність матеріалу, екологічність і стійкість до агресивних факторів. Секрет в тому, що будматеріал зі сталі не боїться корозії. Ще один плюс: виріб зручно транспортувати, а також монтувати і демонтувати, не залежно від пори року.

Компанія GOOD ROOF завжди гарантує найвищу якість матеріалів які ми виробляємо, стабільні і демократичні ціни. Чому якість продукції на висоті, а вартість така низька? В ціну входить матеріал і виготовлення, ви не переплачуєте посередникам. До кожного клієнта ми використовуємо суто індивідуальний підхід, і для того, щоб дізнатися будь-яку необхідну інформацію про профілі, треба всього лише звернутися до фахівців. Ми будемо раді плідній співпраці.

Види профілів

Профіль «Z+»

Профіль «Z +» виробництва нашої фірми можна застосувати для обрешітки стін, покрівлі, збірних перекриттів будь-якої складності. Зручно й вигідно застосовувати профіль при каркасному будівництві, використовується в якості перегородок і прогонного профілю.

Профіль «C+»

«C +» профіль ми всім рекомендуємо застосовувати в будівництві як якийсь елемент колон, стійок, крокв і обрешітки. Профіль також підходить для використання різноманітних архітектурних рішень. Наприклад, якщо каркаси та зводні колони розраховані на зосереджені важкі навантаження, то найкраще використовувати складовий спосіб з профілем С.

Гнутий Z подібний профіль завдяки конструкції допомагає зберігати міцність і жорсткість. Даний матеріал підходить елементам, вигин яких відразу в декількох площинах. Його застосовують в якості несучого елемента балок, покрівельних і стельових прогонів, поясів ферм, колон. Оцинкований Z профіль легко транспортувати: досить вкласти один елемент в інший. Яка його ціна? Доступна, але не на шкоду міцності і довговічності.

Гнутий C подібний профіль – це важливий елемент для планування і побудови швидкомонтованих будівель. Виготовляється методом холодного прокату.

Сигма подібний профіль в поперечному перерізі нагадує однойменну грецьку букву. Металопрокат, з якого виготовлений матеріал, має мінімальну товщину. Використовують оцинкований сигма профіль в якості несучого і прогонного елемента у всіляких конструкціях.

Креслення холоднокатаний профілів

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина