• Житлові проекти
 • Промислові проекти
 • Житлові проекти
 • Промислові проекти
/ Промислові Проекти / Профнастил / H 35

Н 35

Профнастил і металопрофіль Н35.

Металопрофіль Н35 є ідеальною покрівлею для невеликих і великих надбудов, таких як гаражі, навіси, альтанки, зали, комерційні будівлі або будівлі для розведення худоби. Завдяки оригінальногому тисненню він прекрасно працює як фасадний лист.

Він також може бути успішно використаний в новітніх рішеннях при будівництві будинків на одну родину. Можливість різання за розміром і багата палітра насичених кольорів, створює необмежені варіанти для його використання. Важливою перевагою є і його жорсткість і міцність, що визначається висотою профілю.

Металопрофіль Н35 – це рішення, засноване на прямих лініях для найрізноманітніших потреб покрівлі, від сучасних будинків для однієї сім’ї до реконструкції сільських будівель.

Завдяки лінійній і жорсткій формі листів профіль Н35 відрізняється естетичним і приємним зовнішнім виглядом, а також легким вкладанням. Він може бути встановлений не тільки на нові конструкції, але і на існуючі крокви в разі ремонту даху.

Основні причини, чому варто купити металопрофіль Н35:

 1. Універсальний. Він використовується для покриття односімейних і багатосімейних будинків, всіх видів промислових об’єктів, складських приміщень та будівель комерційного сектору, а також невеликих прибудов.
 2. Виразний дизайн. Цікавий малюнок з додатковими ребрами забезпечує привабливий зовнішній вигляд при збереженні простоти.
 3. Можливість розвороту по довжині. Використання нарізаних скосів при монтажі на даху.
 4. Необмежені варіанти укладання. Покращує герметичність стиків плити, забезпечує кращу довговічність.
 5. Широкий вибір типів листів. Дозволить звести покрівлю по самим різним проектам, незалежно від їх складності.
 6. Проста збірка. Профлист Н35 збирається легко і швидко, зводячи до мінімуму витрати на збірку. З цього випливає і ще одна перевага – економічність.

Основні характеристики:

 1. Загальна ширина – 1115 мм;
 2. Корисна ширина – 1080 мм;
 3. Висота хвилі профілю – 34 мм;
 4. Довжина листа – від 200 до 10 000 мм.

Металопрофіль ПК35, НС35, Н35 замовити у виробника GOOD ROOF

В дилерській мережі компанії «Дах-Сервіс» існує розвинена система доставок. Незалежно від кількості матеріалу у нас ви можете профлист Н35 купити з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів та інші населені пункти України. Будучи заводом виробником, пропонуємо найдоступніші ціни при відмінних показниках якості матеріалу.

Корзина