• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Житлові Проекти / Водостічна Система (ПВХ)

Водостічна Система (ПВХ)

BRYZA (Бриза) — це пластикова водостічна система нового покоління, що представляє собою важливий функціональний елемент сучасної покрівлі, за допомогою якого здійснюється організація відведення дощової води з її поверхні за певними напрямками. Важливим етапом при розробці водостоку послужило вивчення систем які вже малися на ринку, з метою виключити конструктивні недоробки.

1. Жолоб
2. Труба водостічна
3. Кут внутрішній
4. Воронка
5. Кут зовнішній
6. Муфта жолоба
7. Кронштейн
8. Заглушка жолоба ліва
9. Муфта водостічної труби
10. Коліно
11,16. Хомут труби (ПВХ/метал)
12. Трійник
13. Перехідник
14. Люк-ревізія
15. Кронштейн ринви зігнутий
17. Крок хомута (метал)
18. Кріпильна планка проста, зігнута (метал)

Монтаж водостічної системи

Монтаж тримачів

З метою правильного відводу води жолоб повинен мати ухил в напрямку водостічної воронки, хв. 2 мм на 1 м. Спочатку монтуємо тримач, розташований в далекій точці від воронки, а наступний тримач біля водостічної воронки. Між тримачами розтягуємо два шнури, один внизу держателя, а другий на верхній точці фронтального боку і встановлюємо правильний нахил жолоба.

Тримачі ПВХ монтуємо безпосередньо до вітрової дошки. Відстань між тримачами має становити 40-50 см.

Тримачі ПВХ з кріпильної планкою прямий або боковий, а також металеві утримувачі, кріпимо безпосередньо до решетування даху або кроквах. Відстань між утримувачами 40-50 см.

Кріплення жолобів в тримачі

Обрізати жолоб на відповідну довжину можна простою пилкою з дрібними зубчиками.

У тримачах металевих і ПВХ монтаж починаємо з вкладення закругленого назовні виступа жолоба в передній виступ тримача, а далі замикаємо внутрішній край ринви під задній виступ.

Монтаж воронки зливної, муфти жолоба, заглушок та кутів

Під час з’єднання потрібно звернути увагу на правильне положення ущільнювачів, які знаходяться у воронках, муфтах і кутах, а також на обмежувачі, що знаходяться на внутрішнійповерхні цих елементів. Радимо монтувати додаткові тримачі жолобів в місцях з’єднання жолоб-муфта жолоби і жолоб-воронка зливна.

Монтаж заглушок жолобів починаємо з вкладення заглушки в передній заокруглений виступ жолоба, а далі замикаємо в задній виступ жолоба. Звернути увагу на вірне вкладення заглушок!

Кутові елементи і муфту жолобів з’єднуємо з жолобом вдавлюючи передній закруглений виступ жолоби в муфту, а далі задню частину жолоба замикаємо. Краї жолоба повинні находиться близько 5 мм перед обмежувачем.

Монтаж водостічних труб

Під час з’єднання потрібно звернути увагу на правильне положення ущільнювачів, які знаходяться у воронках, муфтах і кутах, а також на обмежувачі, що знаходяться на внутрішній поверхності цих елементів. Радимо монтувати додаткові тримачі жолобів в місцях з’єднання жолоб-муфта, жолоби і жолоб-воронка зливна.

Якщо покрівля виступає більш ніж 10 см над стіною, продовження стоку з’єднуємо частиною труби.

Над землею монтуємо люк для чищення (ревізію), який дозволяє чистити систему і отримувати дощову воду в окремі резервуари. Кінець водостічної труби з’єднуємо з резер- вуаром дощової води або монтуємо коліно для відводу води.

Запит пропозиції

Надішліть нам запит на пропозицію, для цього заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Корзина