• Житлові проекти
  • Промислові проекти
  • Житлові проекти
  • Промислові проекти
/ Житлові Проекти / Металевий сайдинг / Металевий сайдинг євробрус

Металевий сайдинг євробрус

Як і блок-хаус, металевий сайдинг “дошка” або як його ще називають металосайдинг “брус” імітує деревину. Цей оздоблювальний матеріал використовується переважно для котеджів та заміських житлових будинків. Поєднання металевого сайдингу типу “дошка” разом з іншими сучасними будівельними матеріалами дає змогу в короткий термін зводити функціональні енергоефективні будинки із привабливим зовнішнім виглядом.

На відміну від натуральної деревини, металевий сайдинг під брус/дошку не потребує періодичного фарбування, оновлення захисного покриття, або іншого регулярного догляду. Термін експлуатації металосайдингу значно вищий, ніж у натуральних облицювальних матеріалів. Стійкість та яскравість кольорів не втрачається з часом завдяки захисному покриттю. Металевий сайдинг витримує значні коливання температури зовнішнього середовища, вплив опадів та ультрафіолетового випромінення.

Завдяки міцності та легкості, металевий сайдинг може слугувати додатковим захистом фасадних стін від механічного впливу. Готові панелі металевого сайдингу вкладаються поверх стін, або на різні види утеплювачів. При цьому забезпечується ефект вентильованого фасаду.

Щоб зовнішній вигляд будинку був бездоганним, в комплекті з панелями металевого сайдингу типу “дошка” використовуються додаткові добірні елементи, котрі забезпечують формування стиків з іншими архітектурними елементами будівлі:

  • – кутові планки — внутрішні та зовнішні;
  • – стикувальні планки, тощо.

Готові елементи профілю мають наступні габаритні характеристики:

  • – ширина загальна 370мм;
  • – ширина корисна 345мм;
  • – товщина — від 0,4 до 0,5мм;
  • – довжина — до 6 000мм.

Компанія “Good Roof” пропонує широкий вибір металевого сайдингу “дошка/брус”. При необхідності можливо виготовлення сайдингу за індивідуальними розмірами. Металосайдинг “БРУС” виробляється як в стандартній кольоровій палітрі RAL,RR так і в покриті типу PRINTECH (металевий сайдинг під дерево: золотий дуб, світлий дуб, темний дуб, сосна, вільха, вишня, дуб 3Д) Постійним клієнтам доступні гнучкі умови знижок. Ціна металосайдингу під брус/дошку залежить від товщини та якості сировини.

В дилерській мережі компанії “Good Roof” ви можете купити металевий сайдинг під дерево “дошка/брус” в Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Тернополі, Рівному, Чернівцях, Києві та інших населених пунктах.

Корзина